Temel Lise Avantajları

Gereksiz Ders Yoğunluğu Artık Yok

Öğrenciler, okullarında akademik anlamda kendilerine katkısı olmayan, üniversite hazırlıkta da ihtiyaç duymayacakları dersleri Temel Liselerde uzaktan eğitim şeklinde alacak ve zaman kaybına yol açan gereksiz ders yoğunluğunun sıkıntılarını yaşamayacaklar.

Kampüs Temel Liseleri, öğrenciyi öğrencilik sürecinde gereksiz tüm ders yoğunluğundan ayıklayan, ailesine ve kendi özel hayatına zaman ayırmasını, öğrencinin en verimli zamanlarını kullanarak hem sosyal hem de akademik anlamda yetişmesini sağlayacak eğitim ve öğretim kurumlarıdır.

Okul ve Üniversite Hazırlık Artık Bir Arada

Öğrenciler okullarına devam ederken dönem başında ya da erken kayıt dönemlerinde okullarda ders anlatımlarının yetersizliğinden şikâyetçi olarak dershane desteğine ihtiyaç duymaktaydılar. Temel lise yapılanmasının temelini oluşturan Okul+Dershane sentezi ile bu ihtiyaç fazlasıyla karşılanmış olacaktır.

Zaman Çok Önemli

Öğrenciler için okulda geçen süre en zinde ve zihinlerinin en açık olduğu zamanlardır. Öğrenciler okulda geçirdikleri bu verimli saatler bittikten sonra en tükenmiş ve yorgun saatlerde dershaneye gelerek yeniden bir öğrenim sürecine girmekteydiler. Bu süreçte hem öğrenciler hem de öğretmenler anlatma ve dinleme noktasında zorlanmaktaydılar. Ancak TEMEL LİSE’ye geçmekle birlikte öğrenciler okullarda geçirdikleri en verimli zamanlarında sadece Temel Lisede olacaklarından dolayı okul saatlerinde anlamak ve öğrenmek için harcadıkları enerjinin tamamını KAMPÜS TEMEL LİSE olarak biz dolduracağız. Dolayısıyla az zamanda çok performans harcayarak elde ettiğimiz başarıları artık daha çok zamanda, daha verimli ve planlı performanslarla daha iyi seviyelere çıkarmak için, öğrencileri pasif durumdan aktif duruma geçiren, teorikte gördükleri dersleri kendilerinin keşfetmelerini sağlayan, bunaltmadan ve yıldırmadan pratik kazandıran; alıştırma, ödev, test, sınav, bire bir özel ders gibi uygulamalarla kondisyonlarını artıran ve zinde tutan uygulama ve çalışma programları yapacağız.

0 responses on "Temel Lise Avantajları"

Leave a Message

Kampüs Eğitim Kurumları

Binlerce öğrenciyi üniversiteye yerleştirmiş, Türkiye dereceleri çıkaran öğrenciler yetiştirmiş, alanında uzman öğretmenlerin bir araya gelerek yılların deneyimlerinden süzülen düşünceleriyle 2002 yılında kurdukları KAMPÜS DERSHANELERİ, kendine özgü fiziksel mekan dizaynından, teknolojik donanımına, bire bir özel ders kabinlerinden, konferans salonuna, sessiz çalışma salonundan kafeteryasına, kadrosundan kendi yayınlarına, sınav programlarından rehberlik ve ölçme değerlendirme servisine, disiplininden iletişimine kadar yapılandırdığı eğitim ve öğretim sisteminin değişen koşullara ve yeniliklere adapte olabilme dinamizmine sahip profesyonel ekibiyle, bu dönüşüm sürecinde yer alarak 2004 yılından beri bulunduğu Kızılay ve Keçiören’deki binalarında 2015-2016 eğitim ve öğretim yılından itibaren faaliyetlerine “KAMPÜS TEMEL LİSELERİ” adı altında devam etme kararı almıştır.

Bizi Takip Edin

top
X