Kampüs Temel Lisesi Yayınları

GENİŞ YELPAZELİ YAYINLAR

Kampüs Eğitim Kurumları Temel Liselerinde devletin öğrencilere ücretsiz olarak verdiği MEB tarafından hazırlanan ders kitaplarının yanında “Kampüs Yayınları” adı altında kendi eğitim kurumlarında, isim hakkı verdikleri eğitim kurumlarında ve Türkiye çapında 90 farklı eğitim kurumunda kullanılan, kendi bünyesinde çalışan öğretmen yazar kadrosunun hazırladığı yayınları kendi öğrencilerimize ücretsiz olarak veriyor.

Alanında uzman ve deneyimli yazar kadromuzun basitten zora mantığı ile özenle hazırladığı zengin içerikli yayınlarımız, eğitim kurumlarımızda denenmiş, geçerliliği ve güvenilirliği test edilmiş, yeni müfredatı da kapsayan soru köklerini içeren, sınavlara hazırlanan öğrencilerin ve sınavlara hazırlayan eğitim kurumlarının , öğretmenlerin tüm SINAV SİSTEMİ

Sınıf Belirleme Sınavları

Sene başında bir önceki yılın konularından yapılan sınav sonuçlarından yararlanılarak sınıflar oluşturulur. 1. dönem sonuna kadar sınav sonuçlarına bağlı olarak sınıf değişikliği yapılır.

Deneme Sınavları

Tüm gruplardaki öğrencilerin, YGS – LYS formatına alışmalarını sağlamak için yapılan genel sınavlardır.

Branş Ünite Tamamlama Sınavları

Tüm ana branş derslerinden, ünite bitimlerinde, ünitenin tamamını tarayacak şekilde hazırlanan 50’şer soruluk ders bazlı sınavlardır. Bu sınavlarda belirlenen başarı düzeyinin altında kalan öğrenciler, zorunlu baraj altı takviye derslerine yönlendirilir.

Dönem Sonu Değerlendirme Sınavı

Tüm gruplarımız için dönem bitimlerinde tüm ana branş derslerinden oluşan 100’er soruluk ders bazlı sınavlardır.

Telafi Sınavları

Dönem sonlarında tüm derslerden not yükseltmek isteyen öğrencilerimiz için maksimum 3 defa düzenlenen sınavlardır.

temel-katalog-baski-25

8 Şubat 2015

0 responses on "Kampüs Temel Lisesi Yayınları"

Leave a Message

Kampüs Eğitim Kurumları

Binlerce öğrenciyi üniversiteye yerleştirmiş, Türkiye dereceleri çıkaran öğrenciler yetiştirmiş, alanında uzman öğretmenlerin bir araya gelerek yılların deneyimlerinden süzülen düşünceleriyle 2002 yılında kurdukları KAMPÜS DERSHANELERİ, kendine özgü fiziksel mekan dizaynından, teknolojik donanımına, bire bir özel ders kabinlerinden, konferans salonuna, sessiz çalışma salonundan kafeteryasına, kadrosundan kendi yayınlarına, sınav programlarından rehberlik ve ölçme değerlendirme servisine, disiplininden iletişimine kadar yapılandırdığı eğitim ve öğretim sisteminin değişen koşullara ve yeniliklere adapte olabilme dinamizmine sahip profesyonel ekibiyle, bu dönüşüm sürecinde yer alarak 2004 yılından beri bulunduğu Kızılay ve Keçiören’deki binalarında 2015-2016 eğitim ve öğretim yılından itibaren faaliyetlerine “KAMPÜS TEMEL LİSELERİ” adı altında devam etme kararı almıştır.

Bizi Takip Edin

top
X